Mycí pasty a utěrky

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Tekuté mýdlo v pěně Deb Estesol FX Pure pro slabé průmyslové znečištění 1l

Unikátní přípravek ve formě instantní pěny na čištění běžně a středně znečištěných rukou. Vhodný pro použití v průmyslových provozech včetně potravinářského průmyslu, ale i do potravinářství. Odstraňuje běžné znečištění, oleje a mastnotu. Forma pěny snižuje spotřebu přípravku i vody. Neobsahuje parfémy ani barviva, vhodný i pro oblasti zpracování potravin. Neobsahuje silikon (vhodný i pro lakovny a další citlivé oblasti). Nenarušuje proces vulkanizace. Hypoalergenní. Neobsahuje rozpouštědla. Efektivně čistí a je šetrný k pokožce, pomáhá udržovat její přirozenou bariéru. Toxikologicky a dermatologicky testováno. Pečeť kvality ECARF: ANO - vhodný pro pokožku náchylnou k ekzémům a pro osoby trpící alergiemi. Ecolabel: ANO

Alkoholové dezinfekční ubrousky Alco, 100 ks

Vlhčené dezinfekční ubrousky na ruce nebo povrchy. Ubrousky jsou napuštěné 70% isopropyl alkoholem. Určené k jednorázovému použití. Velikost ubrousku 60 x 60 mm, 4 vrstvy.

Čistící pasta DEB Solopol Classic 4l na silně znečištěné ruce

Vysoce účinná čisticí pasta bez obsahu rozpouštěděl na čištění silně znečištěných rukou. Jemné granulky ze skořápek vlašských ořechů zvyšují čisticí účinek, aniž by poškozovaly pokožku. Rychle a snadno odstraňuje celou řadu běžných silných průmyslových znečištění, jako je olej, mastnota, saze či maziva. Obsahuje výtažky z aloe vera a ochrannou složku Eucornol® manimalizující riziko podráždění kůže. Neobsahuje silikon. Ecolabel: ANO Dermatologicky testováno.

Antibakteriální vlhčené ubrousky Cleanic, 24 ks

Vlhčené ubrousky určené na ruce a tělo. Antibakteriální složka chrání před škodlivými viry a bakteriemi. Uzavíratelný obal zajišťuje vlhkost ubrousků i po otevření.

Dezinfekční ubrousky na povrchy, 80 ks

Dezinfekční ubrousky pro rychlý úklid kuchyně nebo koupelny. Odstraňuje nečistoty a skvrny z povrchů. Svěží citrusová vůně.

Alkoholové dezinfekční ubrousky Germocid, 220 ks

Jednorázový čisticí ubrousek napuštěný speciálním alkoholovým roztokem pro rychlou dezinfekci a čištění lékařských zařízení a přístrojů. Ubrousky mají dobrý odmašťující účinek a jsou vhodné k očištění krve, slin apod. Vyhovuje normám EN13727, EN13624, EN14348, EN13697, EN14561, EN14562 a EN14476. Vhodný k dezinfekci stolů, postelí, madel, područek apod. Obsah alkoholu 60 %.

Dezinfekční ubrousek TOW231, balení 400 ks

Jednorázové dezinfekční ubrousky pro dezinfekci rukou. Samostatně balené v jednorázovém obalu.

Čistící pěna DEB Solopol Gritty FOAM 3,25l na silně znečištěné ruce

Unikátní vysoce čistící pěna DEB Solopol Gritty FOAM s BIO-částicemi pro mytí silně znečištěných rukou. Pro odstranění olejů a maziv na syntetické a minerální bázi, a také na většinu ostatních průmyslových znečištění, jako jsou oleje na syntetické i ropné bázi, tuky, maziva, saze, běžné nečistoty a špína. Neobsahuje silikon. Dermatologicky testováno.

Vlhčené dezinfekční utěrky Rheosept WD Plus na plochy a povrchy, 48ks

Vlhčené bezalkoholové dezinfekční utěrky Rheosept na plochy a povrchy. Příjemná vůně. Kvalitní netkaná textílie je odolná na větší plochy a povrchy až do 3m2. Praktické znovuzavíratelné balení je připraveno ihned k použití. Pomáhá předcházení a šíření nemocí. Vzhledem k tomu, že jsou utěrky bez alkoholu, jsou vhodné na všechny omyvatelné povrchy, zdravotnické výrobky a přístroje, ultrazvukové hlavice, zdravotnické senzory, kožená a koženková lehátka a křesla, vany, solária. Vhodný pro umělou kůži, lakované přeměty, keramiku, akrylová skla, plexiskla. Vhodné jsou rovněž k dezinfekci vnitřního vybavení záchranných vozů.

Vlhčené dezinfekční čistící utěrky TEMCA Didewo®, 600ks

Vlhčené dezinfekční utěrky z netkané textílie TEMCA Didewo®, jsou určeny pro jednorázové použití pro mateiály jako aluminium, kov, plast a linoleum, stejně tak k dezinfekci a čištění neinvazivních medicínských předmětů. Utěrky TEMCA Didewo® nezpůsobují žádné koroze. Jsou bez alkoholu, perforované, neobsahují aldehydy a fenoly. Profesionální použití v různých oblastech, především v medicíně a lekářské pěči. Vlhčené utěrky TEMCA Didewo® jsou vyrobeny z vysoceny kvalitního nevláknivého materiálu a obsahují správné množství dezinfekčního prostředku. Vysoké čistící účinky a garantovaná kvalita zaručuje, že utěrky TEMCA Didewo® jsou kvalitním společníkem u profesionálního čištění v různých oborech.

Dezinfekční ubrousky Incides N - NN, 90ks

Dezinfekční ubrousky na bázi alkoholů. Jedná se o dezinfekční prostředek k přímému použití se širokým spektrem účinnosti, snadná manipulace šetří čas zdravotnickému personálu i pacientům, působí rychle, zasychá a nezanechává zbytková rezidua, svěží vůně násobí pocit bezpečí a dobré pohody, neobsahuje aldehydy! Složení je kompatibilní s materiály z kovu a plastů odolných vůči alkoholu, lze použít k okamžité dezinfekci rukou, která ale nenahrazuje HDR! Toxikologicky a ekologicky testováno. Spektrum účinnosti: baktericidní, fungicidní, virucidní (vč. HBV, HIV) a tuberkulocidní. Obsah účinných látek ve 100 g přípravku: 25 g 2-propanolu, 45 g ethanolu (96%). Oblast použití: Ubrousky se uplatní pro plošnou dezinfekci ve všech typech zdravotnických zařízení, jsou ideální pro stomatologické ambulance, penziony seniorů, v práci pečovatelské služby, v provozu sanitek a přepravě pacientů vůbec. Doporučujeme je i pro práci v laboratořích, ve farmaceutické a kosmetické výrobě, v provozovnách kosmet

Průmyslové vlhčené utěrky Temca Profix univerzální, 72 útržků

Vlhčené čistící utěrky z netkané textilie. Ubrousky jsou napuštěny abrazivem a jsou vhodné pro utírání rukou, strojů a nástrojů. Uvolňují nejrůznější nečistoty jako jsou skvrny od mazadel, lepidel, olejů atd. Díky jemným čistícím složkám jsou šetrné k pokožce a mají příjemnou pomerančovou vůni. Vhodné pro použití v průmyslových prostředí. počet vrstev: 1 počet útržků: 72 návin: 21,6 m rozměry d x š: 30 x 26 cm průměr: 12,5 cm materiál: polypropylen barva: modrá/bílá balení: 1 ks

Tekutý abrazivní čistič rukou Deb Swarfega White Ultra Wash 2l

Vysoce účinný abrazivní čistič rukou pro silné až velmi silné znečištění. Odstraňuje alkydové a akrylátové barvy, pryskyřice, laky, lepidla, tmely, politury, fermeže a většinu dalších druhů znečištění typických pro lakovny a karosárny, dále odstraňuje PE a PUR pěny, tiskařské barvy a další nečistoty. Navzdory své účinnosti neobsahuje rozpouštědla a je velmi šetrný k pokožce. Bez rozpouštědel a bez silikonu.

Průmyslové vlhčené utěrky Manutan univerzální, 50 útržků

Vlhčené čistící utěrky z netkané textilie. Ubrousky jsou napuštěny mýdlovým roztokem a jsou vhodné k utírání rukou, strojů a nástrojů. Uvolňují nejrůznější nečistoty jako jsou skvrny od mazadel, lepidel, olejů atd. Snadné dávkování.

Mycí emulze Manisoft se zvlhčujícím účinkem 6l

Speciální mycí emulze s obsahem zvlhčujících a regeneračních přísad, která je určená pro pokožku zvláště namáhanou častým mytím a dezinfekcí. Vynikající mycí účinek, příznivá hodnota pH, jemná parfemace, přirozený ochranný povlak pokožky trvá i v případě opakovaného a velmi častého mytí a dezinfekce. Oblasti použití: k mytí rukou před chirurgickou nebo hygienickou dezinfekcí, k mytí celého těla, jako koupelová přísada, k odstranění zbytků krémů či mastí.

Vlhčené osvěžující ubrousky Infibra Lemon, 500ks

Jednorázový osvěžující ubrousek pro osvěžení i hygienu v hotelech, restauracích, při cestování či sportu.

Vlhčené osvěžující ubrousky Infibra Lemon, 100ks

Jednorázový osvěžující ubrousek pro osvěžení i hygienu v hotelech, restauracích, při cestování či sportu.

Mycí a dezinfekční emulze na ruce Epicare 5C 750ml

Mycí a dezinfekční emulze na ruce Epicare 5C 750ml, je bezbarvá, dermatologicky testována, neobsahuje Triclosan. Má zvlhčující účinek. Určeno pro potravinářství , v souladu s EN1499. Vzduchotěsné balení produktů nenabízí jen snadnou recyklaci, ale stlačitelné obaly umožňují vyčerpat až 99% prostředku a zabraňují tak plýtvání. Protiodkapávací pumpička použitá v dávkovači Nexa vztahuje zpět veškeré přebytky produktu a pomáhá tak předcházet uklouznutí a pádům a plýtvání prostředky. Určeno pro dávkovač Nexa a sanitační stanice Nexa.

Tekutá abrazivní pasta na ruce KRESTO Paint 2l

Velice kvalitní mycí pasta na ruce známá mezi lakýrníky odstraňuje nečistoty způsobené hlavně barvami, pryskyřicemi a dalšími špatně odstranitelnými látkami. Obsahuje speciální rozpouštědla na bázi esterů s výjimečným čistícím účinkem a zároveň dobrou kožní snášenlivostí. S patentovanou, biologicky rozložitelnou, abrazivní přísadou ASTOPON (jemný prášek ze skořápek vlašských ořechů). Bez konzervačních látek, neobsahuje mýdlo, lehce kyselé hodnoty pH 6-7. Použití: , velmi odolné nečistoty způsobené např. olejovými barvami, laky, pryskyřicí nebo lepidly. Jemně parfemovaný. Po práci a v přestávkách mezi prací použijte malé množství na suché rucea opláchněte větším množstvím vody.

Dezinfekční ubrousky SANI-CLOTH ACTIVE dóza, 125ks

Dezinfekční ubrousky bez obsahu alkoholu. SANI-CLOTH ACTIVE jsou deklarovány jako ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK. Jedná se o dezinfekční prostředek na bázi KAS se širokým spektrem účinnosti, excelentní materiálová snášenlivost, snadná manipulace šetří čas zdravotnickému personálu i pacientům, unikátní účinnost proti TBC, Norovirům a Poliovirům, neobsahuje alkohol - lze použít na materiály citlivé na působení alkoholu, toxikologicky a ekologicky testováno. Obsah účinných látek ve 100 g přípravku: didecyldimetylamonium chlorid 0,45 g Oblast použití: ubrousky se uplatní pro dezinfekci povrchů a přístrojů ve všech typech zdravotnických zařízení, zejména EKG přístroje, ultrazvukové přístroje, mammografy. Vynikajícím způsobem ošetří vysoce frekventovaná kontaktní místa, např. židle pro pacienty, dveřní kliky, madla, držadla, lavice v čekárnách, sedátka na toaletách. Dále pečují o monitory, klávesnice, sluchátka klasickych telefonů i tela mobilních telefonu, berle a hole, inkubátory, hodinky personá

Dezinfekční ubrousky Incides N dóza, 90ks

Dezinfekční ubrousky na bázi alkoholů. Jedná se o dezinfekční prostředek k přímému použití se širokým spektrem účinnosti, snadná manipulace šetří čas zdravotnickému personálu i pacientům, působí rychle, zasychá a nezanechává zbytková rezidua, svěží vůně násobí pocit bezpečí a dobré pohody, neobsahuje aldehydy! Složení je kompatibilní s materiály z kovu a plastů odolných vůči alkoholu, lze použít k okamžité dezinfekci rukou, která ale nenahrazuje HDR! Toxikologicky a ekologicky testováno. Spektrum účinnosti: baktericidní, fungicidní, virucidní (vč. HBV, HIV) a tuberkulocidní. Obsah účinných látek ve 100 g přípravku: 25 g 2-propanolu, 45 g ethanolu (96%). Oblast použití: Ubrousky se uplatní pro plošnou dezinfekci ve všech typech zdravotnických zařízení, jsou ideální pro stomatologické ambulance, penziony seniorů, v práci pečovatelské služby, v provozu sanitek a přepravě pacientů vůbec. Doporučujeme je i pro práci v laboratořích, ve farmaceutické a kosmetické výrobě, v provozovnách kosmet