Mýdla na ruce pro běžné použití

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Pěnové mýdlo Manutan na ruce, náplň do dávkovače, 0,9 l, 6 ks

Náhradní kartuše s pěnovým mýdlem na ruce. Šetrné k pokožce i při častém používání. Jemně parfémováno.

Pěnové mýdlo pro bezdotykový dávkovač Celtex 800ml

Pěnové mýdlo určené jen pro dávkovače Celtex. 1 dávka spolehlivě zaručí důkladné omytí rukou bez větší námahy. Pěnové mýdlo je jemné k pokožce díky šetrnému složení, čistí a aktivně hydratuje pokožku i při častém mytí rukou, jemně parfémované. Nizká spotřeba pěnové mýdla - 1 dávka mýdla stačí na důkladné umytí rukou.

Pěnové antimikrobiální mýdlo Celtex 900ml

Myjte si ruce důkladně antimikrobiálním pěnovým mýdlem Celtex, certifikovaným podle EN 1499. Složení s nízkým obsahem alkoholu je vysoce účinné v boji proti bakteriím, virům a kvasinkám. Kombinuje běžné mytí rukou a dezinfekci v jednom kroku. Navíc není parfémováno a neobsahuje barviva, takže snižuje riziko vzniku alergických reakcí. Vhodné jen pro dávkovače Celtex na pěnové mýdlo, které se snadno používají a nabízejí všem uživatelům dokonalou hygienu rukou. 1 dávka spolehlivě zaručí důkladné omytí rukou bez větší námahy. Pěnové mýdlo je jemné k pokožce díky šetrnému složení, čistí a aktivně hydratuje pokožku i při častém mytí rukou. Hodí se pro všechny oblasti lidských aktivit, kde jsou kladené zvýšené požadavky na ruční hygienu, jako jsou např. zdravotnictví, stravování apod. Obsahuje glycerol a betain pro dokonalou starostlivost kůže všude tam, kde jsou ruce často myté.

Tekuté mýdlo abrazivní DEB Swarfega 4l

Čistič rukou pro silné až velmi silné znečištění. Odstraňuje naftu, olej, mastnotu, asfalt a další druhy silného znečištění. Obsahuje granule pro zvýšení čistícího efektu. Aplikace je ekonomická a hygienická. Určený pro použití v autoservisech, technických profesích, těžkém průmyslu, ve výrobě krytin (bitumen) atd. Neobsahuje silikony. Průmyslové nemoci kůže jsou v mnoha zemích nejčastějším důvodem absence pracovníků. Nejdůležitější příčinou je odmaštění kůže v důsledku mechanických vlivů, suchého vzduchu, příliš horkého nebo studeného prostředí, ultrafialového a ultračerveného záření, vody, chemických substancí, infekcí i nevhodných čisticích prostředků. Léčba zabere spoustu času. Náklady spojené s absencí a mnohdy tedy i s nuceným střídáním pracovníků v různých pozicích pak platí zaměstnavatel nebo společnost

Tekuté mýdlo abrazivní DEB Lime Wash 2l

Čistič rukou s unikátní patentovanou kombinací abraziva z kukuřice na přírodní bázi a výtažky z limety Použití převážně v automobilovém průmyslu, stavebnictví a dalších průmyslových odvětvích. Mastnota, olej, běžná špína, lepidla na vodní bázi, rez, nafta, latexové barvy a další znečištění. Průmyslové nemoci kůže jsou v mnoha zemích nejčastějším důvodem absence pracovníků. Nejdůležitější příčinou je odmaštění kůže v důsledku mechanických vlivů, suchého vzduchu, příliš horkého nebo studeného prostředí, ultrafialového a ultračerveného záření, vody, chemických substancí, infekcí i nevhodných čisticích prostředků. Léčba zabere spoustu času. Náklady spojené s absencí a mnohdy tedy i s nuceným střídáním pracovníků v různých pozicích pak platí zaměstnavatel nebo společnost. Bez rozpuštědel, bez silikonu.

Luxusní pěnov?? mýdlo DEB Original Foam WASH 1l

Pěnové mýdlo je lehce parfémované a s obsahem pěstících a čistících látek. Svěží vůně a pěna, která působí jako kondicionér pro pokožku. Výborné se roztírá a snadno oplachuje. Luxusní čistící přípravek na ruce s cenou odpovídající klasickému tekutému mýdlu. Výrazně účinný, snižuje spotřebu mýdla o 50% a spotřebu vody o 25%. Deb Foamer je luxusní mýdlo, které při dávkování okamžitě vytváří pěnu.1 patrona postačuje na více než 2000 umytí!

Pěnové antibakteriální mýdlo DEB OxyBac Foam Wash 1l

Neparfemované pěnové mýdlo. Obsahuje akcelerovaný peroxid vodíku s prokázanými baktericidními a germicidními účinky. Akcelerovaný peroxid vodíku je unikátní biocid s excelentní efektivitou. Vhodné pro potravinářský průmysl, catering, horeca a další oblasti se zvýšenými nároky na hygienu. Neparfemovaný. Neovlivňuje vůni ani chuť potravin. Neindukuje rezistenci bakterií. Snižuje riziko křížové kontaminace.

Tekuté mýdlo abrazivní DEB Swarfega Orange 4l s pumpičkou

Tekuté mýdlo abrazivní Deb Swarfega Orange s pumpičkou v praktickém mobilním balení 4l - je přirozeně silný čistič rukou na přírodní bázi, snadno a rychle odstraňuje olej, mastnotu a špínu. Neobsahuje žádná rozpouštědla a nevysušuje pokožku. Má příjemnou pomerančovou vůni, která přispívá k pocitu svěžesti. Kontrolované dávkování díky pumpičce. Obsahuje PE mikrogranule, které působí jako tisíc malých kartáčků, pro odstranění i té nejodolnější špíny bez poškození pokožky. Obsahuje výtažky z pšeničných klíčků, ktaré pomáhají zvláčňovat pokožku.Uzavřené balení zabraňuje křížové kontaminaci. Tekutá abrazivní pasta v praktickém čtyřlitrovém mobilním kanystru s pumpičkou.Snadné používání, méně nepořádku. S každým novým balením dostáváte i novou pumpičku a nedochází tak k jejímu ucpávání. Ideální pro mobilní pracovníky, nebo všude tam, kde není možno použít statický dávkovač.

Tekuté mýdlo abrazivní DEB Swarfega Orange 2l

Silný čistič rukou s granulemi na přírodní bázi DEB Swarfega Orange, abrazivní s pomerančovou vůní Použití převážně v automobilovém průmyslu, stavebnictví a dalších průmyslových odvětvích. Mastnota, olej, běžná špína, lepidla na vodní bázi, rez, nafta, latexové barvy a další znečištění. Průmyslové nemoci kůže jsou v mnoha zemích nejčastějším důvodem absence pracovníků. Nejdůležitější příčinou je odmaštění kůže v důsledku mechanických vlivů, suchého vzduchu, příliš horkého nebo studeného prostředí, ultrafialového a ultračerveného záření, vody, chemických substancí, infekcí i nevhodných čisticích prostředků. Léčba zabere spoustu času. Náklady spojené s absencí a mnohdy tedy i s nuceným střídáním pracovníků v různých pozicích pak platí zaměstnavatel nebo společnost.Bez rozpuštědel, bez silikonu.

Antibakteriální tekuté mýdlo Securgerm Pro, 1 l

Mýdlo na ruce obsahuje antibakteriální složky triklosan a kyselinu mléčnou. Vhodné pro profesionální použití v nemocnicích, kuchyních apod. Balení s praktickou dávkovací pumpičkou. Šetrné k životnímu prostředí. Nevysušuje ruce.

Tekuté mýdlo na tělo a vlasy Tork MEVON PREMIUM luxury 475ml S2

Tekuté mýdlo na tělo a vlasy TORK PREMIUM luxury,475 dávek, jednorázová láhev včetně dávkovací pumpičky Pro hosty upřednostňující praktičnost v sobě luxusní tekuté mýdlo na vlasy a tělo Tork Mini kombinuje sprchový gel, šampon a kondicionér v jednom. Jeho příjemná vůně a prvotřídní kombinace jemných čisticích prostředků a kondicionérů zanechává pokožku a vlasy měkké, hebké a osvěžené. Vhodný do zásobníků na tekuté mýdlo Tork Mini, které se snadno používají a nabízejí všem uživatelům dokonalou hygienu rukou. Svěží zážitek ze sprchování s luxusní květinovou vůní, provitamínem B5, citronovou trávou a zeleným čajem. Certifikát Nordic Swan - oficiální označení výrobků šetrných k životnímu prostředí používané v severských zemích. Rychlé a snadné doplňování, doložené certifikátem snadného používání easy-to-use Švédské revmatologické asociace. Hermeticky uzavřená láhev s jednorázovou pumpičkou zajišťuje důkladnou hygienu a snižuje riziko křížové kontaminace. Láhev se při odebírání obsahu zploš

Sprchové mýdlo, šampón a kondicionér Deb Refresh Luxury 3 in 1 Hair and Body 1l

Krémový, příjemně parfemovaný šampon pro tělo a vlasy. Poskytuje bohatou pěnu, která se snadno a beze zbytku smývá.Vhodný do průmyslu, ale i do potravinářského provozu jako jsou např. jatka, výrobny. Vhodný do fitnescenter, bazény. Dokonale odstraní zápach z pokožky těla i vlasů. Obsahuje jemné čisticí přísady a kondicionér pro vlasy a pokožku. Nedráždí oči. Díky směsi jemně čisticích látek je vhodný pro časté používání. Zanechává vlasy i tělo čisté a svěží. Dematologicky a toxikologicky testováno.

SIDOLUX Uni Soda Power Marseillské mýdlo 5l

Mytí všech povrchů s květinovou vůní. Marseilské mýdlo není jen produktem se znamenitými čistícími schopnostmi, ale i produktem s vůní středomořské čistoty. Nový produkt na mytí podlah s nezvykle silnou účinností. Olivy ze středomořských pohoří a soda, získávaná z mořské trávy jsou základem přírodního mýdla, zvaného Marseilské, nebo také Kastylijské, mýdla specifické vůně, které se stalo po stovky let používání symbolem čistoty. Nezanechává šmouhy. Po použití zanechává příjemnou svěží vůni. Soda Power unikátní systém odstaňování špíny. Změkčuje vodu. Nečistoty a špína se rychleji a lépe odstraňují. Mytí všech povrchů je tak snadnější rychlejší.

Tekuté mýdlo Natur zelené 5l

Tekuté mýdlo MEDILONA ALL ENERGY - mýdlo se svěží vůní Aloe Vera a bylinnými výtažky, šetrně a dokonale omyje a ošetří Vaše ruce. Ekonomické balení 5l. Jemné: zabraňuje podráždění kůže. PH výrobku je přizpůsobeno Vaší pokožce, čímž se zabraňuje nadměrnému vysušování pokožky. Pokožka zůstává po použití hebká a vláčná. Tekuté mýdlo je dermatologicky testováno a je určeno k častému použití. Vysoce účinná receptura s kvalitními složkami Vaše ruce chrání a dodává jim potřebnou hydrataci.

Hydratační mýdlo na ruce VERDE ECO SOAP 5l

Speciální jemné mýdlo pro časté mytí rukou. Jeho vysoký obsah hedvábných bílkovin a glycerinu vytváří zvlhčující účinek na pokožku a zanechává ji měkčí. Použití: Naneste pár kapek mýdla na ruce a velice důkladně vmasírujte do dlaní a mezi prsty. Poté důkladně opláchněte vodou.

Luxusní pěnové mýdlo Tork Premium 800ml S3

Určeno pro hliníkový bezdotykový dávkovač na mýdlo TORK s kapacitou 2000 dávek. S nízkým obsahem pH. Jemně parfémované, zanechává ruce čisté a svěží, nevysušuje. Pěna je bezbarvá, což snižuje riziko případných alergií. Obsahuje složku panthenolu, která pečuje o pokožku. Jednoduchá obsluha.

Antibakteriální tekuté mýdlo AC, 500 ml

Tekuté mýdlo s dezinfekčními složkami bez barviv a parfému. Praktické balení s pumpičkou. Určeno pro všeobecné dezinfekční mytí rukou a pokožky a pro hygienické mytí rukou dle EN 1499. Prostředek je účinný proti širokému spektru bakterií včetně MRSA. Mýdlo má neutrální pH a nedráždí pokožku.

Tekuté mýdlo na ruce Green Power, 0,6 l

Mýdlo na ruce s neutrálním pH a hydratačními přísadami. Balení s praktickou dávkovací pumpičkou. Šetrné k životnímu prostředí. Nevysušuje ruce.

Antibakteriální tekuté mýdlo na ruce Luxor White, 1 l

Antibakteriální mýdlo na ruce s neutrálním pH a hydratačními přísadami. Balení s praktickou dávkovací pumpičkou. Šetrné k životnímu prostředí. Nevysušuje ruce.

Antibakteriální tekuté mýdlo na ruce Luxor Gold, 5 kg

Krémové antibakteriální mýdlo na ruce s neutrálním pH a hydratačními přísadami. Výhodné balení 5 kg kanystr k doplnění do dávkovačů mýdel. Šetrné k životnímu prostředí. Nevysušuje ruce.

Tekuté mýdlo s antibakteriální přísadou 500ml Isolda MS

?Tekuté mýdlo s antibakteriální přísadou k běžné a preventivní hygieně rukou. Vyvážená receptura s extraktem šalvěje a chlorhexidin glukonátem má výbornou dermální snášenlivostí a předurčují toto mýdlo pro nejnáročnějšího spotřebitele. Mýdlo je decentně parfemováno. Mýdla jsou přímo určena preventivní hygieně rukou a to díky vysokému obsahu látek s všeobecně známým antibakteriálním účinkem jako je například extrakt šalvěje lékařské a další. Vyvážená receptura zajišťuje příjemný pocit zvýšeného mycího účinku a zároveň dokonalé péče o pokožku.